O firmie

Domik sp. z o.o. rozpoczął swoją działalność w 1984 roku jako jednoosobowy zakład rzemieślniczy, który trzy lata później rozwinął się w pełnoprawną spółkę produkującą drobne akcesoria kuchenne sterowane ręcznie. Logo firmy powstało z połączenia słów „dom” i „kuchnia” – dzisiaj jest już znane niemal w każdej polskiej rodzinie.

Wyroby są dystrybuowane na terenie całej Polski i eksportowane do kilku krajów europejskich. DOMIK otrzymał wiele wyróżnień i nagród za wysoką jakość swoich produktów, do których m.in. należą Fair Play 2000, przyznawany firmom postępującym zgodnie z zasadami etyki w działalności gospodarczej, znak jakości kujawsko – pomorskiej solidności Hermes za linię wzorniczą, znak Dobry Wzór 2000, przyznawany za wysoki poziom wzornictwa, tytuł Polski Prestiż, tytuł Solidny Partner oraz godło promocyjne "Teraz Polska” za najlepsze produkty i usługi. Artykuły gospodarstwa domowego DOMIK łączą w sobie funkcjonalność z estetyką wykonania. Produkty firmy powstają w nowocześnie wyposażonym zakładzie posiadającym własną narzędziownię z biurem konstrukcyjnym, tłocznię i wtryskownię.

Firma cały czas rozwija i rozbudowuje swoją ofertę, dlatego poza produkcją sprzętu agd jest również kwalifikowanym dostawcą dla motoryzacji i producentem narzędzi takich jak: wykrojniki, krępowniki etc.

DOMIK podąża śladem innych firm, które wdrażają system ISO 14001, aby wspomóc ochronę środowiska w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo swoich klientów. Posiada światową normę jakości ISO 9001:2009 oraz certyfikat dla Systemu Zarządzania ISO/ TS 16949:2002.

 

Firma DOMIK Sp. z o.o. realizuje projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Dotyczy realizacji projektu w ramach PO IG 4.3

Tytuł projektu: Wdrożenie innowacyjnej technologii wytwarzania form wtryskowych do opakowań z efektem 3D w przedsiębiorstwie DproOMIK sp. z o. o. w Bydgoszczy

W ramach tego projektu poniżej znajdziecie Państwo zapytanie ofertowe na zakup:

 

Szlifierka do wałków i otworów, drążarkę drutową, drążarkę wgłębną, tokarkę CNC,  Frezarkę  CNC pięcioosiową, prasę do tuszowania, maszynę pomiarową, szlifierkę do płaszczyzn, linię do produkcji opakowań metodą wtrysku 120t,  linię do produkcji opakowań metodą wtrysku 200t, linię do produkcji opakowań metodą wtrysku 340t, na potrzeby projektu firmy DOMIK sp. z o. o. współfinansowanego ze środków EFRR w ramach działania 4.3 Kredyt technologiczny osi priorytetowej 4 Inwestycje w innowacyjne przedsięwzięcia Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013

Szczegółowe zapytanie można pobrać: LINK